CRGCQ2512J10M
MFR.Part #
CRGCQ2512J10M
JLCPCB Part #
C2083275
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS