MPT100C560RF
MFR.Part #
MPT100C560RF
JLCPCB Part #
C3364174
Description
-65℃~+175℃ 100W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS