KUP-14A25-120
MFR.Part #
KUP-14A25-120
JLCPCB Part #
C6072517
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+45℃ 10A 10ms 120V 15ms 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays