KU-11D45-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KU-11D45-12
Description
-45℃~+85℃ 10A 10ms 12V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC AgCdO - Power Relays ROHS