KUMP-14D38-24
MFR.Part #
KUMP-14D38-24
JLCPCB Part #
C6646325
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10ms 15A 15ms 24V 277V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS