CRGH2010J7R5
MFR.Part #
CRGH2010J7R5
JLCPCB Part #
C4338430
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS