KUMP-11D19-12
MFR.Part #
KUMP-11D19-12
JLCPCB Part #
C1566375
Package
Plugin
Description
-45℃~+70℃ 10ms 12V 15A 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 277V@AC AgCdO 插件 Power Relays ROHS