KUEP-3A15-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KUEP-3A15-120
JLCPCB Part #
C7292114
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 120V 150V@DC 15ms AgCdO SOCKETABLE Power Relays