KHU-17A11N-120
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KHU-17A11N-120
JLCPCB Part #
C5779862
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 120V 13ms 240V@AC 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms Silver SOCKETABLE Power Relays