KHU-17A11-120
MFR.Part #
KHU-17A11-120
JLCPCB Part #
C6645119
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 120V 13ms 240V@AC 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms Silver SOCKETABLE Power Relays