KHAU-17D12N-110
MFR.Part #
KHAU-17D12N-110
JLCPCB Part #
C5744775
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 110V 13ms 240V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 5A 6ms AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS