CFR16J330R
MFR.Part #
CFR16J330R
JLCPCB Part #
C1368446
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 330Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS