KHAU-17A16-120
MFR.Part #
KHAU-17A16-120
JLCPCB Part #
C6071341
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 120V 13ms 1A 240V@AC 6ms Four-pole double throw conversion: 4C Silver + Gold Plated SOCKETABLE Signal Relays ROHS