HCL130J1K2CX
MFR.Part #
HCL130J1K2CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 1.2kΩ 70W Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS