KHAE-11D16-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KHAE-11D16-24
Description
-45℃~+70℃ 13ms 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V@AC 24V 6ms Silver - Signal Relays ROHS