KHAE-17D11-24
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KHAE-17D11-24
JLCPCB Part #
C1564182
Package
Plugin
Description
-45℃~+70℃ 13ms 240V@AC 24V 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6ms Silver 插件 Power Relays ROHS