K10P-11D55-12
MFR.Part #
K10P-11D55-12
JLCPCB Part #
C1565005
Package
Plugin
Description
-45℃~+70℃ 10ms 120V@AC 12V 13ms 15A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) AgCdO 插件 Power Relays