RP73D1J27R4BTG
MFR.Part #
RP73D1J27R4BTG
JLCPCB Part #
C3947817
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS