CRGH2010J160R
MFR.Part #
CRGH2010J160R
JLCPCB Part #
C1356913
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS