H4P7K87DZA
MFR.Part #
H4P7K87DZA
JLCPCB Part #
C1407252
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS