HSC1002K0J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC1002K0J
JLCPCB Part #
C5650817
Package
Plugin
Description
100W 2kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS