HSC10012R4J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSC10012R4J
JLCPCB Part #
C1567527
Package
Plugin
Description
100W 12.4Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS