H8169RDCA
MFR.Part #
H8169RDCA
JLCPCB Part #
C1404967
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS