RER40F1R50RC02
MFR.Part #
RER40F1R50RC02
JLCPCB Part #
C1571660
Description
1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance