HSA25R43J
MFR.Part #
HSA25R43J
JLCPCB Part #
C1525653
Description
25W 430mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS