AHA80AFB-1K82
MFR.Part #
AHA80AFB-1K82
JLCPCB Part #
C1574760
Description
1.82kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS