HJ652M4CZ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HJ652M4CZ
JLCPCB Part #
C1488016
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.4MΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS