CRGH0805F255R
MFR.Part #
CRGH0805F255R
JLCPCB Part #
C3967212
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS