CRG1206F3K3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F3K3
JLCPCB Part #
C2085868
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS