HCL165J2K7CX
MFR.Part #
HCL165J2K7CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 100W 2.7kΩ Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS