HCL130J3R9CX
MFR.Part #
HCL130J3R9CX
Description
-80ppm/℃~+200ppm/℃ 3.9Ω 70W Wirewound Resistor ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS