CRGH1206F10K7
MFR.Part #
CRGH1206F10K7
JLCPCB Part #
C2107819
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS