RA73F2A9K31BTDF
MFR.Part #
RA73F2A9K31BTDF
JLCPCB Part #
C4100842
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS