Y0075131K070T0L
MFR.Part #
Y0075131K070T0L
JLCPCB Part #
C1483015
Description
-55℃~+125℃ 131.07kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors