H882R5DZA
MFR.Part #
H882R5DZA
JLCPCB Part #
C3562627
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS