H882R5DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H882R5DCA
JLCPCB Part #
C3408327
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS