CRGP0603F100R
MFR.Part #
CRGP0603F100R
JLCPCB Part #
C2074125
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS