LSR3700001002KR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LSR3700001002KR500
JLCPCB Part #
C19342372
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS