H868RFCA
MFR.Part #
H868RFCA
JLCPCB Part #
C1404282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS