H868RFZA
MFR.Part #
H868RFZA
JLCPCB Part #
C1403244
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS