H8470KFZA
MFR.Part #
H8470KFZA
JLCPCB Part #
C1403173
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS