H864K9BCA
MFR.Part #
H864K9BCA
JLCPCB Part #
C7284534
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS