MOX-750231007F
MFR.Part #
MOX-750231007F
JLCPCB Part #
C19365325
Package
Plugin
Description
-55℃~+220℃ 1000MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors