CRGP2512F82R
MFR.Part #
CRGP2512F82R
JLCPCB Part #
C4039024
Description
-55℃~+155℃ 2W 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS