CRGH0603F100R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F100R
JLCPCB Part #
C2098560
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS