RU73X1J9K53LTDF
MFR.Part #
RU73X1J9K53LTDF
JLCPCB Part #
C4112393
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS