H84K42DYA
MFR.Part #
H84K42DYA
JLCPCB Part #
C1406971
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS