H84K42DCA
MFR.Part #
H84K42DCA
JLCPCB Part #
C1404943
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS