CJP400J180RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CJP400J180RJ
Description
180Ω 400W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS