Y006212K0100V0L
MFR.Part #
Y006212K0100V0L
JLCPCB Part #
C1493117
Description
-55℃~+125℃ 12.01kΩ 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors